Základem každé fungující restaurace je kvalitní a příjemný personál. Dali jsme si záležet, abychom vybrali ty správné lidi, kteří s námi tvoří tvář restaurace AROMA. Věříme, že s námi budete spokojeni a že jsme schopni vám nabídnout očekávané služby.

První historická zmínka o lobkovickém jezu a mlýnu pochází z konce 14. století. Tehdy byl majitelem lobkovického panství Jan Čůch ze Zásady, oblíbenec krále Václava IV. Jan Čůch zřídil v roce 1383 na hranici katastru Lobkovic a Neratovic ( ty byli statkem arcibiskupovým ) na Labi jez, jenž měl zadržovat vodu na jeho mlýn. Úředníci arcibiskupa Jana z Jenštejna proti stavbě jezu protestovali. Když s protestem nepořídili, okolo 10. června 1384 zaútočili a jez zbořili.
To se nelíbilo králi Václavu IV. Povolal arcibiskupa k sobě na Karlštejn a držel ho tam několik dnů. Mezitím Jan Čůch vykrádal arcibiskupovy statky. Jak uvádí František Palacký, tehdy bylo v Lobkovicích, poprvé na českém území, použito pušek na střelný prach. Jan Čůch pak jez znovu postavil.